Школа людяності, любові і добра
Ось і відшуміло шкільне життя ще одного навчального року, який був щедро наповнений цікавими уроками, змаганнями, олімпіадами, різними конкурсами. 2015/2016 навчальний рік став визначальним в історії нашої школи. Школи, в якій працюють різні за досвідом, віком і статтю особистості, які об’єднали свій розум і професійний талант заради сходження до успіху – створення Країни знань, назва якій – КЗ « Інзівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Тут навчаються наші діти, наші онуки.
У школі працює дружній колектив учителів – однодумців, який сім років очолює директор школи Жук А.А. Робота педагогічного колективу спрямована на формування в учнів почуття Добра, розуміння Слова. При цьому кожен член колективу віддає частку своєї душі, професіоналізму, прагне досягти нового.
Кожного року школа має чим пишатися. Вона гордиться тими учнями, які відстоюють і прославляють її в районі та поза його межами. Гордістю нашої школи являються обдаровані учні, переможці конкурсів, змагань та олімпіад. Також радує те, що 5 випускників школи підтвердили свій рівень знань, склавши успішно ЗНО. У цьому році ми маємо 2 золоті медалі ( Мигрин С. та Самохвалова А.)
Інтелектуальний потенціал школи плекається через організацію пошуково-дослідницької роботи. В цьому напрямку вагомих результатів досяг вчитель історії Чикало М.М., керівник команди учнів КЗ «Інзівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», які брали участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на наукових відділеннях: історії, філософії та суспільствознавства; секціях: журналістика, історичне краєзнавство, соціологія. За результатами конкурсу переможцями визнані Мелай Л. ( ІІ місце), Мигрин С., Самохвалова А. ( ІІІ місце). Досягнення учнів свідчать про їх інтереси та наполегливу працю разом зі своїм керівником Чикало М.М.
Переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році визнані учениці 11 класу Самохвалова А. ( екологія, ІІІ місце, вчитель Жук А.А.) та Мигрин Св. ( психологія, ІІІ місце, вчитель Кара Л.І.).
З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів команда школи, у складі 10 учнів 6 – 11 класів, брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 11 базових навчальних дисциплін. Всього учні школи посіли 10 призових місць з 8 навчальних предметів:
- українська мова і література, Волчанова Ю., вчитель Зенюхова О.М.;
- педагогіка і психологія, Мигрин С., вчитель Кара Л.І;
- географія, Парапанов О., вчитель Жук А.А.;
- історія, Мигрин С., Самохвалова А., вчитель Чикало М.М.;
- біологія, Мелай Л., вчитель Сіра Г.І.;
- хімія, Мигрин С., вчитель Димова О.В.
- екологія рідного краю, Самохвалова А., Мигрин С., вчитель Жук А.А;
- трудове навчання, Гедікова Д., вчитель Бібєрова Л.М.
За результатам районного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Волчанова Ю. та Самохвалова А. визнані переможцями ( ІІІ, ІІІ місця), вчителі Зенюхова О.М. та Тороус М.М.
Учениця 11 класу Мигрин С. стала переможцем ( ІІ місце) районного етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ( вчитель Тороус М.М.)
Педагогічний колектив школи всіляко підтримує кожну дитину, сприяє розвитку її здібностей, готує ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано. І результати не заставлять себе довго чекати — учні школи в цьому навчальному році стали переможцями обласних конкурсів. В заочному Обласному творчому конкурсі «Туристський калейдоскоп» Парапанов О. посів ІІ місце ( вчитель Жук А.А.).
Учні школи брали активну участь в обласному конкурсі дитячого малюнку «Шляхами мужності славетних козаків». Робота «І промовив козак: «Україна одна і не можна ніяк віддавати її для загину» учениці 11 класу Гедікової Д. посіла ІІ місце та ІІІ місце - робота Кара В. «Козацькому роду нема переводу», учениці 6 класу ( керівник Чіпчева Л.Г.).
В обласному конкурсі – виставці « Народна іграшка» стали переможцями і нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Алтанець М. ( кервник Алтанець К.Г.), Запорожець Т. ( керівник Мелай М.С.), Дімітрова А., Кара М., Дімітрова С. ( керівник Галкіна Л.О.).
Учениця 7 класу Узун А. під керівництвом Димової О.В. стала переможцем обласного конкурсу « Моя новорічна мрія» ( ІІІ місце).
За результатами проведення обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» дипломом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за І місце нагороджені:
- Григор’єва Н. (учениця 6 класу; керівник Тороус М.М.)
ІІ місце в обласному фестивалі писанок «Писанковий рай» посіли:
- Дімітрова А. (учениця 3 класу; керівник Галкіна Л.О.);
- Шулекіна А. ( учениця 6 класу; керівник Чіпчева Л.Г.)
Дипломами за ІІІ місце нагороджені:
- Ангеловська М. (учениця 1 класу; керівник Мелай М.С.)
Надзвичайно приємним є те, що наші учні приймають участь майже у всіх районних конкурсах.
За результатами районного конкурсу на кращий учнівський зошит серед учнів 3- х класів переможцем конкурсу ( ІІ місце) визнано ученицю 3 класу Кара О. ( вчитель Галкіна Л.О.).
У районному конкурсі на кращу аплікацію «Мій рідний край – куточок України» серед учнів 1-х класів переможцем (ІІІ місце) в номінації «Аплікація з природного матеріалу» стала учениця 1-го класу Алтанець М.( вчитель Мелай М.С.)
Учень 3 класу Заітов М. визнаний переможцем ( І місце) конкурсу дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС очима дітей», керівник Галкіна Л.О. (малюнок «Бережи все живе від вогню»).
Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу –виставки з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» стали:
- Алтанець М., 1 клас (керівник Мелай М.С.);
- Запорожець Т., 1 клас (керівник Мелай М.С.);
- Дімітрова А., 3 клас (керівник Галкіна Л.О.);
- Дімітрова С., 3 клас (керівник Галкіна Л.О.);
- Орел А., 10 клас (керівник Бібєрова Л.М.);
- Мальцев Д., 9 клас (керівник Бібєрова Л.М.);
- Греблев М., 7 клас (керівник Чіпчева Л.Г.);
- Педан А., 7 клас (керівник Димова О.В.);
- Парапанов О., 8 клас (керівник Чіпчева Л.Г.)
Визнані переможцями районного конкурсу малюнків «Мирний атом в долонях людини»:
- Кара М., 3 клас, ІІІ місце (керівник Галкіна Л.О.);
- Гедікова Д., 11 клас, І місце (керівник Чіпчева Л.Г.)
Переможцем ( ІІІ місце) районного конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей» став Прокопович М., учень 7 класу(керівник Чіпчева Л.Г.).
У районному конкурсі серед учителів 3-х класів «Електронний супровід до усного рахунку на уроках математики в 3 класі» вчитель початкових класів Галкіна Л. О. посіла І місце.
Обдаровані учні були залучені до участі в інтелектуальних конкурсах. Високі результати показали учні школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор Ерудит», Всеукраїнській українознавчій грі « Соняшник», міжнародній природознавчій грі « Геліантус», Міжнародному математичному конкурсі « Кенгуру».
В школі наявна матеріальна база для занять спортом, працюють спортивні секції: волейбольна, настільний теніс, керівник Ангеловський В.М. На базі школи працює гурток « Чарівна майстерня» від РЦДЮТ ( керівник Чіпчева Л.Г.), гурток « Юні художники» ( керівник Халак К.І.)
Команда школи посіла І місце в районних змаганнях з настільного тенісу, ІІ місце з волейболу ( дівчата), ІІІ місце з баскетболу ( дівчата), керівник Ангеловський В.М.
У школі виховують юних патріотів України. Команда «Чайка» (керівник Ангеловський В.М.) брала участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). За підсумками журі команда показала найкращий результат ( І місце) в конкурсі «Стрільба» ( Сахно С., Парапанов О., Орел Ю.). Команда школи стала переможцем гри (ІІІ місце).
Імідж школи базується на здатності бути ініціатором цікавих починань, створенні комфортного освітнього простору, де кожній дитині забезпечується рівний доступ до якісної освіти, де панують доброзичливість і підтримка, атмосфера спокою і затишку, довіра і співпраця між школою, батьками, громадськістю. Між школою і громадою села налагоджено взаємовигідне партнерство, яке сприяє розвитку спільноти, зміцненню матеріальної бази закладу. Нам хочеться звернути увагу на те, що нашій школі надзвичайно пощастило. Адже керівник села – сільський голова Попова Н.Є. знає, розуміє проблеми школи і допомагає їх вирішувати. В цьому році Інзівською сільською радою зроблено капітальний ремонт шкільного порогу та подвір’я, встановлено ігровий майданчик, придбано тенісний стіл, будівельні ліса, спортивний інвентар. Також успішне здійснення навчально-виховного процесу в школі проходить за підтримки відділу освіти, спонсорської допомоги ТОВ « Вільне» , ПАТ « Свіжачок», підприємців села.
Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Активно проводиться робота з озеленення коридорів. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, вивезення сміття з території школи.
Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей під час перебування в школі. Для всіх учнів організоване гаряче харчування.
Ось так і пишеться шкільна історія... Складають її адміністрація, учителі, бібліотекар, психолог, технічний персонал – чуйні, хазяйновиті люди. Пишуть історію і батьки, які роблять усе для добробуту та здоров’я своїх дітей. Сподіваємося, що саме діяльність школи, як громадсько-активної, допоможе нам разом із дітьми вирішувати проблеми, ефективно долати всі негаразди, по-справжньому розвиватися і рухатися вперед.
Батьківській комітет
|